Lažybos

Lažybos ir gyvenimas iš lažybų, tiek teoriškai, tiek praktiškai įgyvendinamas ar įmanomas dalykas. Tačiau vien šiuo požiūriu negalima vadovautis ir derėtų suprasti, kad lažybos tai kartu ir sėkmės reikalas, vienas mėnesis gali būti labai sėkmingas, o sekantį mėnesį gali prarasti ne tik prieš tai uždirbtą pelną, bet ir dar daugiau. Tai normalus procesas, kaip profesionalai arba labai patyrę analitikai išsireikštų, tai vyksta tiesiog variacija. Todėl reikia pritarti visiems posakiams, kurie lažybas apibūdina kaip ilgalaikę investiciją, o atskirus mėnesius, kaip tiesiog amerikietiškus kalnelius.

Kad pavyktų išlaikyti tokį požiūrį ir supratimą apie lažybas, tam ne tik reikia, bet ir privaloma būti kantriu, disciplinuotu ir tuo pačiu paprastu žmogumi.

Galima būtų išskirti šias taisykles, kurių besilaikant, galima būtų save vadinti disciplinuotu lošėju.

1. Flat betting. Strategija, kada nusistatoma vienoda suma, bet kuriam jūsų pasirinktam statymui. Tokia strategija leidžia per daug nesukti galvos dėl statymo stiprumo ar silpnumo ir visus savo išanalizuotus statymus įvertinti vienoda suma.

2.Money management. Interneto platybėse sklinda skirtingi požiūriai į sumą, kurią reikėtų statyti nuo savo turimo banko, arba, kad būtų paprasčiau, tam tikrą procentą. Naujokai ar mažiau patyrę sakys, kad statyti 5 arba 10 procentų yra normalu, tačiau patyrę analitikai vienbalsiai pritars, kad ant vieno statymo negalima statyti daugiau nei 2% banko, nesvarbu kaip stipriai atrodo tavo pasirinktas statymas. Žinoma, jeigu jūsų tikslas nėra ilgalaikis, o jūsų turima suma lažyboms yra nedidelė, galbūt 5 procentai jūsų akimis būtų optimalesnis variantas, bet rizikos atžvilgiu, Jūs labai rizikuotumėte artimiausiu metu sudeginti savo pinigus.

3. Laimėjimo procentas ir pelnas. Reikia suvokti, kad laimėjimo procentas visiškai neatspindi nei tavo sugebėjimų, nei bet kurio kito sporto analitiko. Tačiau spėliojant įprastus koeficientus, jūsų laimėjimo procentas turėtų svyruoti 54-58% intervale ir tai bus geras rezultatas. Jeigu jūsų laimėjimo procentas mažesnis, tačiau analizuojate didelius koeficientus, derėtų žiūrėti į pelną. Unitai ir investinė grąža yra du pagrindiniai komponentai apibrėžiantys sporto analitiko gebėjimus.